FTS exTReme 17 Apk Data İndir

Android Oyun Hileleri admin

FTS exTReme 17 Apk Data İndir

FTS exTReme 17 APK eğer çok sıkıcı olan şut atma türündeki futbol oyunlarından sıkıldıysanız oynamanız şart olan bir android futbol oyunu.

Android aletinize hemen aşağıdan fiyatsız ve coins hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir android oyun olan FTS exTReme 17 APK de yalnızca serbest vuruş yapmak yerine gerçek mücadelelere çıkıyoruz ve takımımızla şampiyonluk peşinde koşuyoruz. FTS exTReme 17 baştan aşağıya önem verilmiş bir oyun. Oyundaki futbolcu grafikleri, çalım, gol sevinçleri gibi karakter animasyonları, dinamik ışıklandırma ve gölge efektleri oldukça başarılı. Bunun yanında stadyumlar da gayet güzel görünüyor.

FTS exTReme 17 güzel görünümünü eğlenceli bir oyun yapısıyla birleştirmeyi muvaffak olabilen bir oyun. Akıllı bir yapay zekaya sahip olan FTS exTReme 17 dokunmatik kontroller aracılığıyla çok zorlanmadan oynayabileceğiniz bir oyun. Zengin bir muhtevaya sahip olan FTS exTReme 17’de bizi değişik oyun modları bekliyor. Dilerseniz oyunda takımınızın menajerliğini üstlenebiliyor ve her ayrıntısıyla ilgilenebiliyorsunuz, dilerseniz günlük mücadelelerde becerilerinizi test ederek özel ödüller kazanabiliyorsunuz.

Android aletlerinizde oynayabileceğiniz en iyi spor oyunlarından olan FTS exTReme 17’i bütün futbol tutkunlarına öneriyoruz. Hemen aşağıdan para hileli olarak indirebilirsiniz.

Yamada Emeği Geçenler: Mert Demirağ, Harun Karadeniz, Serhat Genç, Ozan Temiz, Muratcan Kırca

FTS exTReme 17 Apk Data İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir