SimCity BuildIt v1.16.94.58291 Altın Hileli Apk indir

Android Oyun Hileleri admin

 

SimCity BuildIt v1.16.94.58291 Altın Hileli Apk indir

SimCity BuildIt MOD APK oyunculara kendi şehirlerini kurma ve yönetme olanağı veren bir mobil simülasyon oyunudur.

Yıllar önce bilgisayarlarımızda oynadığımız SimCity oyunlarını mobil aletlere taşıyan SimCity BuildIt’i Android işletim sistemini kullanan mobil aletlerinize fiyatsız olarak indirip oynayabilseniz de oyunda uygulama içi satın alma sistemi bulunmakta. Bu konuda oldukça kötü bir karneye sahip olan Electronic Arts bu oyunda da mantık hudutlarını aşan bir fiyatlandırma siyaseti izlemekte. Şayet uygulama içi satın alım işlemlerine dayalı oyunlardan uzak duruyorsanız SimCity BuildIt size göre olmayabilir.

SimCity BuildIt’te serüvenimiz kendi şehrimizi kurarak başlıyor. Lakin herşey bina yapmaktan ibaret değil. Binalarımızı yurttaşların ihtiyaçlarına göre stratejik bir şekilde yerleştirmemiz ehemmiyetli. Bunun yanında yurttaşlarımızın diğer ihtiyaçlarına da cevaplamamız gerekiyor. Yangın çıktığında itfaiye göndermeli, çöpleri düzenli olarak temizlemeli ve trafik gibi problemleri çözüme kavuşturmalıyız. Ancak bu şekilde yurttaşlarımızın bize düzenli olarak vergi ödemesini sağlayabiliyoruz ve şehrimizi bu kaynaklarla geliştirebiliyoruz.

SimCity BuildIt kaliteli 3 boyutlu grafiklere sahip. Şehrimizi hem gece, hem de gündüz kontrol edebiliyoruz. Renkli grafiklerle donatılan oyun şayet Simcity deneyimini mobil aletlerde yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

SimCity BuildIt  Altın Hileli Apk indir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir