Age of Empires 3 Hileleri ve Şifreleri 2021

Age of Empires 3 Hileleri ve Şifreleri 2021

Çocukluğumuzun en efsane strateji oyunlarından olan Age of Empire 3 oyununun içerisinde bulunan tüm Age of Empires 3 hile kodlarını, şifreleri oyununuzu kolaylaştıracak tüm hileleri burada bulabilirsiniz. Age of Empires 3 asker hilesi, odun hilesi, para hilesi gibi kodlarla oyunda çok daha kolay güçlenebilir ve rakiplerinizin hepsini hızlı bir şekilde alt üst edebilirsiniz.

Hepimizin bildiği gibi, aoe 3 oyunu çocukluğumuzun internet kafelerinde en çok oynanan oyunlarından birisiydi, hala bir çoğumuz özellikle pandemi sürecinde evde açıp oynuyoruz ve eski günleri yad ediyoruz. Tabi ki çocukken kullandığımız hileleri de özlüyor ve tekrardan bu hileleri kullanmak istiyoruz. Bizde tüm oyun severler için en çok aradığınız ve sevdiğiniz  Age of Empires 3 hileleri bir araya getirdik.

Age of Empires 3 Harita Açma

Bütün Age of Empires 3 sevenlerin en büyük ortak sorunlarından birisi ise age of empires 3 harita açma sorunudur. Oyun başlangıcında harita kapalı olduğu için rakiplerimizin yaptıklarını göremiyoruz. Bu hile ile oyunun başında tüm haritayı açarak rahat bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. Haritanın hepsini açarak rakiplerinizin yaptığı binaları, oluşturdukları birlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, haritada ki tüm maden kaynaklarını ve ormanları görebilir, işçilerinizi çalışmak için oraya gönderebilirsiniz. Bu sayede köyünüzde ki madenler ve ağaçlar bittiğinde, kaynak bitme sorununu ortadan kaldırmış olursunuz ve gücünüzü asla kaybetmezsiniz!

X marks the spot – Tüm haritayı açar.

Age Of Empires 3 Level Hilesi

Bu hilemiz bir diğer adı ile Age of Empires 3 xp hilesi olarak geçmektedir. Bu hile ile kısa sürede oyun içerisinde ki seviyenizi arttırabilir, yeni çağa geçiş yapabilirsiniz. Bu şifre rakiplerinizin önüne kolayca geçmeniz ve köylerine saldırmanız için çok kullanışlı bir hiledir. Özellikle erken oyunda seviyenizi yükseltmek, daha güçlü askerler ve atlı birlikler çıkartmanıza olanak sağlar. Diğer bir yandan, oluşturduğunuz bu birliklerin savunma ve hücum gücü daha fazla olacaktır.

Nova & Orion – 10,000 XP alırsınız.

Age Of Empires 3 Tüm Şifreler

Hileleri aktif etmek için tek yapmanız gereken oyun esnasında “Enter” tuşuna basıp, şifreleri yazmak.

Age of Empires 3 Şifreleri

Hile Şifre
10,000 Yemek Hilesi Medium Rare Please
10,000 Altın Hilesi Give me liberty or give me coin 
10,000 Odun Hilesi <censored>
10,000 EXP Hilesi Nova & Orion
Haritada ki hayvanları şişmanlatma hilesi A recent study indicated that 100% of herdables are obese
Bina inşaatı ve Toplama işleri hızlandırır Speed always wins
Monster Truck Hilesi tuck tuck tuck
Bölümü Kazanırsınız this is too hard
Osmanlı Topçusu verecektir Ya gotta make do with what ya got

Bu İçerik İçin 0 yorum yapılmış...
Yorum Yap / Yorumları Göster

Yükleniyor...