Bus Simulator Ultimate Hile APK İndir 2020 [v 1.4.7]

Bus Simulator Ultimate Hile APK İndir 2020 [v 1.4.7]

Bus Simulator Ultimate hile veya Otobüs Simulator Ultimate hile olarak bilinen bu mobil oyun hilesi, telefondan rahatlıkla kullanılabilen bir mobil hiledir. Bu oyunda, oyun içerisinde otobüs şöförlüğü yapabilir, binen müşterilerden akbil basmasını isteyebilirsiniz. Fakat bu oyun her ne kadar eğlenceli olsa dahi, Otobüs Similator Ultimate hile olmadan oynaması çok zor olan bir oyun. Oyunun en büyük sorunlarından birisi olan para sorununu bizim sitemizden indirdiğiniz para hileli MOD APK dosyası ile çözebilir, istediğiniz otobüsün kilidini açabilirsiniz. İstediğiniz tüm otobüslere sahip olarak, duraklar arasında daha hızlı yolculuk yapabilir ve daha çok yolcu toplayabilirsiniz. Bus simulator ultimate para hilesi ile aldığınız daha iyi otobüsler ile yolcularınıza daha iyi bir yolculuk sunabilir ve daha çok puan toplayabilirsiniz.

Otobüs Simulator Ultimate Hile

Otobüs Simulator Ultimate para hileli apk bugüne kadar milyonlarca kez indirilmiş ve bir çok oyunsever tarafından çok sevilmiş bir MOD dosyasıdır. Kolaylıkla mobil telefonlarınıza veya tabletlerinize kurabilirsiniz. Grafikleri çok güzel olan ve içerisinde yüzlerce çeşit otobüs bulunan bu oyunda şöför koltuğuna oturduğunuzda gerçek bir otobüs kullanırcasına, karşınızda bulunan her şeye müdahale edebiliyorsunuz. Direksiyon moduna alarak, otobüsün teypini, sinyallerini, vitesini her şeyini mükemmel gerçekçilikle kontrol edebiliyorsunuz. Yatağınızda uzanarak istediğiniz otobüsü alıp şehirden şehire yolcu taşıyabilir, otogarlara uğrayabilirsiniz. Oyuna gelen son güncellemeler itibariyle oyunda dünyanın her yanından şehirlere gidebiliyorsunuz.

Bus Simulator Ultimate para hileli apk modunun en güzel özelliği ise oyun içerisinde kendi otobüs firmanızı kurabiliyor oluşunuz. Kendi firma isminizi ve logonuzu belirleyerek otobüsünüzün görünümünü değiştirebiliyor ve yolculuklarınızı bu otobüslerle yapabiliyorsunuz. İlk başta sahip olduğunuz, küçük ve eski otobüsü satarak her geçen gün otobüslerinizi büyütüyor ve oyunun sonlarında büyük bir otobüs firmasının sahibi olabiliyorsunuz.

Bus Simulator Ultimate Para Hilesi

Aşağıda bulunan Bus Simulator Ultimate Hileli Apk Mod ile oyun içerisinde para hileside yapabilirsiniz. Bu mod ile para hilesi dışında, skin hilesi yapabilir oyun içerisine skin yüklemeleri yapabilirsiniz. Para hilesinin en güzel yanlarından birisi, oyun tarafından oyun başında size verilen eski otobüsten kurtulmak. Para hilesi ile hızlı bir şekilde son model otobüs sahibi olabilirsiniz. Bu hile sayesinde biletlerinizi çok daha ucuz yapabilir, daha çok yolcuya şöförlük yapabilirsiniz. Bus simulator ultimate hile dosyasını aşağıda bulunan linklerden indirerek şöförlük zevkinizi ikiye katlayın! İyi eğlenceler!

Oyun İçi Görüntüler
Bus Simulator Ultimate Para Hilesi APK 2021
Bus Simulator Ultimate Hileli APK İndir
Bus Simulator Ultimate Skin Hilesi APK 2021

Bu İçerik İçin 0 yorum yapılmış...
Yorum Yap / Yorumları Göster

Yükleniyor...